partnerzy

PARTNERZY

NASI PARTNERZY

Leviatan jest Firmą logistyczną specjalizującą się w dostawach produktów biurowych i poligraficznych, Od 7 lat stosują system zarządzania jakością ISO 9001: 2000. Są przedstawicielem światowych marek: PLUS, UCHIDA, OHTO, DELI, LeMORE, MERCURY, KONITA. Marka D.RECT jest zarejestrowanym i prawnie chronionym znakiem towarowym należącym do firmy Leviatan.

Antalis to wiodący dystrybutor B2B materiałów służących do komunikacji wizualnej (papierów dla poligrafii i biur, materiałów opakowaniowych i produktów VisCom). Jeden z największych dystrybutorów w Europie i czwarty na świecie z przychodem rocznym w wysokości 3,8 miliarda Euro. Antalis to największy dystrybutor materiałów służących do komunikacji wizualnej w Polsce, znany z wysokiej i stabilnej jakości materiałów oraz doskonałego serwisu. Firmę charakteryzuje szczególna dbałość o asortyment mediów do komunikacji wizualnej dla rynku poligrafi, reklamy, biur oraz instytucji.

Firma Zibi S.A. istnieje od 1989 roku. Jest liderem w dziedzinie dystrybucji zegarków, instrumentów muzycznych produktów elektronicznych w tym kalkulatory Casio i Vector, tłumacze elektroniczne Vector, multimedia i baterie Maxell, multimedia Vector. Od początku działalności firma koncentruje się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań stale poszerzając swoją ofertę produktową tak by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Jakość, wygląd, ogólnodostępność, cena, praktyczność… Marka TOMA zwraca uwagę na wiele aspektów, ale najważniejszy jest zadowolony klient. TOMA jest polską marką o światowej jakości, dzięki czemu podbiła rynek piśmienniczy. Długopis SuperFine w gwiazdki stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych długopisów w kraju i znaleźć go można w prawie każdym sklepie.

Pentel oferuje nowoczesne i niezawodne artykuły biurowe. Długopisy, pióra kulkowe, pióra wieczne, cienkopisy i markery na całym świecie są synonimem doskonałej jakości i trwałości. Jesteśmy przekonani, że nowoczesne, wyróżniające się artykuły piśmiennicze i biurowe marki Pentel zachwycą Państwa swoimi przemyślanymi rozwiązaniami, łatwością użytkowania i atrakcyjnym wyglądem. Zaufany i sprawdzony producent artykułów piśmienniczych – Pentel zaprasza do współpracy z Best Partner!

Pelikan – silną marką pod ręką! W przedszkolu, każdej szkole, w biurze lub gdy drukujesz swoje zdjęcia i dokumenty. Gdy poświęcasz się swojemu hobby lub stosujesz najszlachetniejszą formę komunikacji i piszesz najwyższej jakości przyporem do pisania: nasze innowacyjne produkty będą Twoimi niezawodnymi towarzyszami.

Pelikan to jeden z najstarszych zastrzeżonych znaków towarowych na świecie. Historia Firmy sięgająca prawie 180 lat daje na siłę, aby w przyszłości nadal mógł korzystać z naszego doświadczenia.

Praxis S.A. już od 1988 dba o jakość swoich usług, czego znakiem jest zadowolenie Klientów i wyróżnienie Certyfikatem Europejskiego Instytutu Jakości. W szerokiej ofercie produktowej znajdziemy m.in. oryginalne i kompatybilne materiały eksploatacyjne do sprzętu drukującego i kopiującego, a także artykuły biurowe.

Praxis jest autoryzowanym dystrybutorem takich producentów jak Brother, Dymo, Epson, HP, Lexmark, OKI, Panasonic, Ricoh, Samsung, Sharp, Verbatim, Xerox oraz wyłącznym dystrybutorem Centrum, Fian, Fullmark, Pullman, Taerosol.

Produkty opatrzone logo ePrimo powstały z myślą o codziennym, dobrym funkcjonowaniu każdego biura. Wiemy, że biurowe koszty utrzymania mogą stanowić znaczną pozycję w budżecie firmy, a wybór między jakością i ceną materiałów eksploatacyjnych i ich wpływem na kondycję, czasem drogich urządzeń biurowych stanowi dylemat wyboru. Z ePrimo nie będziesz musiał borykać się z takimi dylematami!

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów, oferujemy szeroką gamę wzorów pieczątek. W ofercie, znajdują się pieczątki, datowniki, a także wysokiej klasy numeratory. Nasz asortyment to kompleksowe rozwiązania dla urzędów, większych i mniejszych firm, a także osób prywatnych. Każdy oferowany przez nas produkt: datownik, numerator, czy pieczątka, to produkt spełniający najwyższe standardy i gwarantujący satysfakcję z użytkowania.

Od początku swojego istnienia Uni Mitsubishi Pencil przyświeca jeden cel – zapewnienie najwyższego komfortu podczas pisania. Dziś ofercie Uni znajdują się produkty niezbędne w codziennej pracy, w biurze i w domu, a więc: pióra i długopisy, ołówki, cienkopisy, zakreślacze i korektory, a także produkty dla specjalistów: markery artystyczne i do opisywania płyt CD oraz propozycje stylowych produktów idealnych na prezent. Wykonane z najwyższą japońską precyzją, doskonałe jakościowo i niezwykłe wizualnie produkty Uni spełniają oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Noris Color GmbH podpisało Umowa licencyjną w 2003 roku z firmą Trodat w Polsce. Produkcja obejmuje około 300 ton różnych tuszy rocznie między innymi do: drewna, folii, gumy, kamienia, kartonu, papieru, metalu, szkła, tekstylii, UV. Eksport bezpośredni produktów odbywa się aż do 127 krajów świata.

Produkty najwyższej jakości o niepowtarzalnym charakterze i szczególnej użyteczności – to właśnie symbolizuje Herlitz, jednego z czołowych producentów markowych artykółów papierniczych, biurowych i piśmiennych a także papeteryjnych w Europie.

Firma “Jan-Pol” BIS istnieje od 1991 roku i od wielu lat jest jednym z czołowych producentów galanterii kaletniczej w Polsce. Realizują pomysły własne jaki i projekty klientów. Zamówienie są realizowane szybko i profesjonalnie, stosują różne metody znakowania na produktach, tj. tłoczenie, sito, laser oraz tampodruk.
Ze względu na duże moce przerobowe firma “Jan-Pol” BIS, jest w stanie w krótkim czasie zrealizować  duże nakłady zamawianych produktów.

Igepa Polska jest stabilną, prężnie działającą firmą, funkcjonującą na polskim rynku od 1995 roku. Należy do czołowych krajowych dystrybutorów mediów do druku oraz papierów biurowych. Igepa Polska jest częścią międzynarodowej Igepa group, wiodącego europejskiego dystrybutora papierów poligraficznych, biurowych i materiałów do reklamy wizualnej. Oferta zawiera zarówno klasyczne papiery drukarskie, jak i najnowsze podłoża do druku, pozwalające na spełnienie najbardziej kreatywnych wizji klientów.

Korporacja Esselte wywodzi się z produkcji artykułów biurowych o długiej tradycji rozwoju innowacyjnych rozwiązań. Nasze innowacje ułatwiają i organizują współczesną pracę zarównio w biurze, jak i w domu. Firma oferuje swoje produkty i usługi w 144 krajach na całym świecie. Dysponujemy oddziałami w 29 krajach, dzięki którym posiadamy bogatą rodzinę lokalnych i międzynarodowych marek, wśród których najważniejsze to: Leitz, Rapid, Esselte i Xyron.

DYMO oferuje pełną gamę produktów dla biur, magazynów, stanowisk pracy, domów, a nawet sal lekcyjnych. Od prostych wytłaczarek, ręcznych drukarek etykiet i produktów nabiurkowych, po przenośne urządzenia przemysłowe, produkty współpracujące z komputerami i nowoczesne oprogramowanie oraz usługi online – firma DYMO specjalizuje się w upraszczaniu Twoich zadań, dbając jednocześnie o profesjonalny wygląd.

Od ponad 50 lat produkty amerykańskiej marki Paper Mate są jednymi z najchętniej kupowanych na świecie przyborów piśmienniczych. Dla milionów użytkowników artykuły z dwoma sercami w logo są synonimem znakomitej jakości, innowacyjności, ciekawego wzornictwa. Teraz o wszystkich tych unikalnych cechach produktów Paper Mate możemy przekonać się także w Polsce!

ARGO S.A. jest liderem polskiego rynku laminacji i urządzeń do oprawy dokumentów. Firma posiada dwa oddziały w Gdańsku i w Warszawie oraz sieć Partnerów Handlowych na terenie całej Polski, a także w Czechach, Słowacji, Ukrainie, Białorusi, Rosji, Litwie, Bułgarii, Austrii i w Niemczech.
Oferta ARGO S.A. obejmuje:
– profesjonalne niszczarki dokumentów znanych marek Kobra, Wallner
– laminatory i folie laminacyjne
– bindownice i termobindownice wraz z szeroką gamą kolorowych okładek, grzbietów plastikowych i drutowych
– urządzenia do cięcia i formatowania papieru – gilotyny, trymery, obcinarki
– akcesoria biurowe – testery banknotów, dziurkacze, identyfikatory, zaokrąglacze narożników, apteczki, szafki na klucze

W.P.C. JEST WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM ARTYKUŁÓW PIŚMIENNYCH JAPOŃSKIEJ MARKI PILOT.

Od 90 lat PILOT kojarzony jest z wprowadzaniem nowych rozwiązań w artykułach piśmiennych. Słuchając naszych klientów i prowadząc badania jesteśmy w stanie kreować nowe standardy, które uwielbiają ludzie na całym świecie. Jesteśmy obecie numerem 2 na świecie w sprzedaży artykułów piśmiennych, za co dziękujemy WAM. Dziś zobowiązujemy się do spełnienia głównych wyzwań nowego tysiąclecie takich jak ochrona środowiska, innowacja i ciągła poprawa jakości i komfortu naszych produktów.

W.P.C. JEST WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM ZSZYWACZY I DZIURKACZY INDYJSKIEJ MARKI KANEX.

Kanex to marka zszywaczy znana na całym świecie, posiadająca produkty – artykuły biurowe, najwyższej jakości. Zszywacze, rozszywacze, dziurkacze oraz zszywki firmy Kanex są symbolem trwałości, niezawodności i profesjonalizmu. Marka otrzymała m.in. nagrodę „World Quality Commitment International Star Award” Paryż, 2001. Posiada certyfikat zgodności z normą ISO 9001:2008, która określa wymagania, jakie powinien spełniać system zarządzania jakoscią w organizacji.

W.P.C. JEST WYŁĄCZNYM DYSTRYBUTOREM ARTYKUŁÓW SZKOLNYCH I BIUROWYCH BRYTYJSKIEJ MARKI PUKKA PAD.

Pukka, czyli pierwsza jakość! Produkty Pukka to profesjonalizm wykonania połączony z najwyższą jakością materiałów i niepowtarzalnym stylem. Tworzenie notatek, segregowanie informacji i dokumentów, planowanie oraz organizacja pracy jeszcze nigdy nie były tak proste! Praca i nauka z produktami Pukka są po prostu przyjemniejsze!

Założona w 1993 roku działalność oferuje oryginalne i alternatywne materiały eksploatacyjne ponad 30 marek z branży komputerowej i materiałów biurowych. Firma jest producentem wysoko cenionych na rynku marek Asarto i Tiom.